TatilegoTatilego
Şifrenizi mi unuttunuz?

Seferihisar Mandalina Şenliği Turu

20. SEFERİHİSAR MANDALİNA ŞENLİĞİ

SIĞACIK – BADEMLER KÖYÜ – SEFERİHİSAR

Tur Programı
Genel Bilgiler
Tur Fiyatı
Tur Güzergahı
Tur Programı

SEFERİHİSAR MANDALİNA ŞENLİĞİ TURU

SIĞACIK - BADEMLER KÖYÜ - SEFERİHİSAR (MANDALİNA FESTİVALİ)

      Siz değerli misafirlerimizi sabah saat Söke Tren Garı önünden aldıktan sonra yine saat 07:00 da 07:30 da,  Kuşadası Metoroloji önünden, hereketle keyifli yolculuğumuza başlıyoruz. İlk olarak daha önceki Seferihisar Mandalina Şenliği turlarımızdan edindiğimiz tecrübe ile Seferihisar'ın Sığacık Köyü'ne ulaşıyoruz. Hepimizin bildiği üzere Sığacıkta kurulan Pazar ve Organik pazarda yöre insanlarının yaptığı börek. Çörek ve yöresel yiyecekleri tadabilir ve kahvaltımızı burada yapabiliz yine dileyen misafirlerimiz buradaki kafelerde birşeyler yiyerek çaylarını içebilirler, dileyen misafirlerimiz güzel sokaklarında yürüyüş yapabiriz.

 

Sığacık köyündeki Kahvaltı, alışveriş ve kısa molamızın ardından, Seferihisar yakınlarındaki Urla’ya bağlı Bademler Köyü, Çevredeki badem ağaçlarının çok olmasından dolayı adını alan bu köyde, daha İzmirde Devlet tiyatroları yokken bu köyde tiyatro oyunları sergileniyormuş. Tiyatro Bademler köyünde yaşamın bir parçası olmuş. Burada daha fazla detayı da rehberimizden dinledikten sonra buradaki kafelerde kahvelerimizi yudumladıktan ve bu güzel köyü gezdikten sonra, buradan ayrılıyor ve bu yıl 20. Düzenlenecek olan Seferihisar Mandalina Şenliği için Seferihisar'a hareket ediyoruz burada günboyu devam eden şovları, yarışmaları , mandalina ile yapılan yemek ve tatlıları ile renklenen festival alanında  geçireceğimiz keyifli saatlerde dünyanın en iyi Satsuma cinsi mandalinasının yetiştiği topraklar olan Seferihisar’da bol “C vitaminli” ve keyifli bir Pazar günü geçiriyoruz.

 

Keyifli bir turumuzun ardından Kuşadası'na doğru dönüşe geçiyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak bir başka TatileGo organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Genel Bilgiler

Fiyata dahil olan hizmetler;

 Lüx  Tatilego Otobüsü ile ulaşım
 Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
Tatilego profesyonel rehber hizmeti

Fiyata dahil olmayan hizmetler;

Sabah kahvaltısı ve öğle yemeği
 Tur boyunca ikram dışındaki tüm içecekler.
 Müze ve Ören yeri giriş ücretleri (70 TL)

ÖNEMLİ NOT:

  1. Araçta, Tesislerde ve Tur esnasında kaybolan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.
  2. Paket tur programlarında, katıımcı sayısına göre küçük araç tesis edilebilir.
  3. Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir.
  4. Müze ve ören yeri girişleri için müze kart almanız, tüm 1 yıl boyunca bu karttan yararlanmanıza olanak sağlar (kategorilerine göre 70 TL)
Tur Fiyatı
Tur Tarihi Yetişkin (13 Yaş+) Çocuk 6-12 yaş Çocuk 0-5 Yaş
17 Kasım 2019 79 69 Ücretsiz

 

Tur Güzergahı

Aşağıdaki formu doldurun, sizi belirttiğiniz saatte arayalım.

captcha