TatilegoTatilego
Şifrenizi mi unuttunuz?

Öğrenciye Tatil ve Okul Turları

İlkokuldan üniversiteye kadar en güzel okul gezileri için TatileGo fırsatlarından yararlanın! Hesaplı fiyatlar, grup indirimleri ve tüm presedürlere uygun, kaliteli hizmet sunan okul gezilerimiz ile tüm grubunuz ile keyifli bir seyahate hazırlanın.
İster yurtiçi isterseniz de yurtdışı okul turları için en uygun fırsatları keşfetmek için grup talebinizi hemen bize gönderin, grup turları alanında uzman müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçerek birbirinden güzel turlar arasında dilediğinizi seçmenize yardımcı olsun.

Yurtiçi Okul Gezileri;

Yurtiçi okul gezisi dendiğinde akla gelen ilk yerler arasında yer alan Ankara, Abant, Eskişehir ve Kapadokya’nın yanı sıra Ege ve Akdeniz’de pek çok seçenek okul turlarınızı renklendirmek için sizi bekliyor. Ankara’da Anıtkabir gezileri ile Atatürk’ün anıt mezarını ziyaret edebilir, kış aylarında Günübirlik Ödemiş/Bozdağ Kayak Merkezi veya Bolu okul gezileri ile kayak yapmanın tadını çıkarabilir ya da Fethiye okul turları ile Likya’nın sayısız güzelliğini keşfedip tekne turlarına katılabilirsiniz.
Her yaş öğrenciler için farklı içeriğe sahip olan okul gezi turlarında Yedigöller’den İzmir’e, Mardin’den Nevşehir’e, İstanbul’dan, Antalya’ya Türkiye’nin dört bir yanının muhteşem güzelliklerine şahit olabilirsiniz. İster günübirlik ister konaklamalı seçenekler ile öğrencilerinize unutulmaz bir deneyim sunun!

Yurtdışı Okul Gezileri;

Özellikle orta ve yüksek öğrenim öğrencilerinin favorisi olan yurtdışı okul gezileri artık uygun fiyatlarla hayal olmaktan çıkıyor! TatileGo’nun uzman kadrosu ile yurtdışı okul turu fırsatları uygun ödeme seçenekleri ile sizi bekliyor.
İtalya’nın müzelerinden İspanya’nın güneşli topraklarına, Paris’in büyülü sokaklarından İngiltere’nin tarihi güzelliklerine kadar pek çok fırsat sunan Avrupa okul gezilerinin yanı sıra Balkan gezileri ile Saraybosna’dan Makedonya ve Yunanistan’a kadar Osmanlı izlerini sürebilir, Yunanistan’da Ulu Önder Atatürk’ün evini, Makedonya’da okulunu, gezinizde eğlence ve kültürü harmanlayabilirsiniz.
Birbirinden farklı ve uygun tatil seçenekleri ile okul gezileri hiç olmadığı kadar eğlenceli ve ekonomik! Acele edin, talebinizi hemen oluşturun.

OKUL TURU TALEP FORMU;

captcha

Aşağıdaki formu doldurun, sizi belirttiğiniz saatte arayalım.

captcha